Pro Wash/Dry

Багатоступінчаста автоматизована система миття. Призначена для стоматологічного 3D-друку

Легкий
Pro Wash/Dry був розроблений за участю стоматологічної спільноти. Ми використовували новітні технології (і винайшли деякі з наших власних), щоб забезпечити чудову якість миття.
Швидкий
Pro Wash/Dry використовує механічне струменеве оброблення для швидкого нанесення IPA на друковані деталі. Цей унікальний метод, скорочує тривалість миття виробу та підвищуює очищувальну здатність.
Чистий
Завдяки набору автоматичних функцій, єдиний раз, коли вам потрібно торкатися IPA, — це коли Ви наливаєте його в резервуари. Автоматичні насоси переробляють спирт, а швидкороз'ємні шланги відводять його.
2 Цикла миття + Швидка сушка
ЗАПАТЕНОВАНО
Механічна струменева обробка
Занурення деталей в спирт може допомогти у роботі, але при цьому утворюється велика кількість відпрацьованого спирту. Pro Wash/Dry використовує запатентований метод перемішування та очищення без занурення. Результат: чисті деталі, менше відходів та швидший робочий процес.
3 Цикла, Один Дотик
Ефективність Мийки
УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ОЧИСНИК
АВТОМАТИЗОВАНА МИЙКА ВІДР
SPRINTRAY PRO МИЙКА/СУШКА
Ефективність Мийки
Ефективність Мийки
Запатентована система очищення
Завдяки потужному двигуну, точно виготовленому пропелеру та інноваційному методу подачі спирту, Pro Wash/Dry може виконати повне двоетапне миття та сушіння менш ніж за 9 хвилин.
10 Хвилин Мийки/Сушки
Pro Wash/Dry був створений для використання з SprintRay Pro. Як тільки завдання на друк буде завершено, просто помістіть платформу у підставку та натисніть "Старт". Pro Wash/Dry автоматично виконає двоетапне миття, а потім висушить ваші деталі.
Неймовірна Швидкість
Встановити та забути
Ніколи більше не думайте про IPA
Pro Wash/Dry поставляється з попередньо відкаліброваними ареометрами, які тонуть у чистому спирті (IPA) і плавають, коли він брудний. Оскільки ви завжди знаєте, коли час оновити свій IPA, ваші вироби завжди будуть чистими.
Попередньо відкалібрований
Ефективність
Переваги у роботі
Удосконалена електроніка та фільтра з'єднують усі камери в Pro Wash/Dry. Переміщуйте брудний спирт з однієї камери до іншої одним натисканням кнопки.
Скорочення відходів
Безконтактна переробка спирту
Pro Wash/Dry може працювати навіть з 0.5 л спирту завдяки унікальному способу доставки IPA до ваших 3D-моделей. Це маленька перемога для вашого гаманця, велика перемога для навколишнього середовища та якісний стрибок
в ефективності миття.
500 мл для початку
Швидкороз'ємний IPA злив
Для зливу IPA із Pro Wash/Dry передбачений швидкороз'ємний шланг. Він замикається на місці, миттєво створюючи водонепроникне ущільнення. Коли ви закінчите злив, просто натисніть на кільце, щоб миттєво зупинити потік.
Чисте видалення IPA
Легко використати
Ми знаємо, що одним із найцінніших ресурсів у стоматологічній клініці є час. Таким чином, крім надзвичайно швидкого циклу Pro Wash/Dry, ми максимально спростили його експлуатацію. Якщо ваші співробітники вміють працювати зі смартфоном, вони можуть використати Pro Wash/Dry
з мінімальним навчанням. Щоб скоротити технічне обслуговування, ми використовували інноваційні матеріали, стійкі до хімічних речовин.
Pro Wash/Dry був розроблений, щоб відповідати платформі складання SprintRay Pro. Але коли вам потрібно помити незакріплені деталі, просто вставте корзину, закрийте кришку та натисніть "Старт".
Автоматичне визначення режиму миття
Щоб запобігти попаданню хімікатів на комп'ютер із сенсорним екраном, ми помістили електроніку назад під невеликий кожух. Одним приводом для занепокоєння менше.
Прихована панель керування
Виготовлена ​​з алюмінію та хімічно стійкого напівпрозорого пластику, Pro Wash/Dry практично не потребує обслуговування.
Матеріали промислового класу
Якщо ви знімете платформу або відкриєте кришку під час циклу прання, вам не доведеться турбуватися про безлад. Автоматична зупинка захищає ваш робочий простір.
Автоматична зупинка/запуск
Pro Wash/Dry знає, скільки IPA знаходиться в кожній камері, тому якщо об'єму недостатньо, він нагадає вам додати ще.
Датчики рівня заповнення
Завдяки додатковим допускам, вбудованим у конструкцію резервуара, та датчикам, що контролюють рівень заповнення, ви почуватиметеся впевнено незалежно від того, хто використовує Pro Wash/Dry.
Захист від переповнення
Технічні характеристики
Максимальний розмір платформи
17 х 12,7 х 7,6 см
Контроль рівня рідини
Кондуктивний датчик
Контроль насичення рідиною
2 попередньо відкаліброваних ареометрів
Вимоги до потужності
100-240 В (через адаптер постійного струму)
Датчики безпеки
Автоматичні датчики пуску/зупинки
Датчик рівня заповнення
Мінімальна кількість рідини
500 мл на резервуар
Розмір кошика
17 х 12,7 х 12,7 см
Місткість рідини для промивання
2 літри на резервуар
Сумісність із рідиною для промивання
Етиловий спирт 99% (рекомендується)
Ізопропіловий спирт 91%
Елементи управління користувача
3,5-дюймовий кольоровий сенсорний екран
Системні
елементи керування
Мікроконтролер з прошивкою, що оновлюється за допомогою USB
Розміри
30 х 30 х 46 см
Розміри упаковки
36 х 36 х 50 см
Метод утилізації рідини
2 стандартні швидкороз'ємні дренажні порти;
1 зливальний шланг з автоматичним вимкненням
Залишились питання?
Протягом 10 хвилин з Вами зв'яжеться менеджер та дасть кваліфіковану відповідь
Відправляючи форму вы погоджуєтесь
з політикою конфіденційності
Київ, вул. Предславинська 39, оф. 116
Метро Палац "Україна"

Час роботи — 10:00 - 19:00
Контакти
+38 (067)-539-46-50